Witaj,

Nazywam się Beata Siedziukiewicz jestem certyfikowanym konsultantem ajurwedy, terapeutką ajurwedyjską (MARMA Therapist) i masażystką.

Moja przygoda z ajurwedą zaczęła się już baaaardzoooo dawno temu, nawet nie pamiętam jak i kiedy…

 

Od zawsze moją pasją było życie w zgodzie z Naturą. Choć czasami życie “porywało” mnie w różne miejsca i różne sytuacje, co tylko pozwalało mi utwierdzić się, w tym co najbardziej mi służy… za czym najbardziej tęsknię… gdzie czuję się najlepiej… -> w NATURZE.

Moje poszukiwania to długa droga: zaczynałam od: zdrowa dieta, joga, naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości, naturalne olejki eteryczne, nasza energetyka (czakry), wibracje, medytacja, oddech… poszukiwania celu… oj było tego sporo. Cały czas miałam wrażenie, że to jest jakoś powiązane ze sobą, że to wszystko ma na nas wpływ, ale nie wiedziałam jak to wszystko ze sobą połączyć. I wtedy w moim życiu pojawiła się Ajurweda, która potwierdziła moje przypuszczenia, że to wszystko ma na nas wpływ i owszem jest powiązane z tym jak się czujemy. Pomogła mi złożyć te barwne puzzle w jeden piękny obraz 🙂

Moja droga do konsultanta ajurwedy:

  1. Pierwszym i bardzo znaczącym przystankiem ajurwedyjskim były studia podyplomowe na GWSH w Katowicach “Ajurweda holistyczna koncepcja zdrowia”. Na tych studiach zakochałam się w ajurwedzie na całego. Przygotowując się do egzaminu już wiedziałam, że to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Wtedy poczułam, że tą wiedzą chcę się dzielić nie tylko z moimi bliskimi, poczułam, że chcę móc pomagać również innym aby mogli wrócić do swojego dobrostanu.
  2. Kolejnym krokiem były kursy doszkalające z ajurwedy oraz masaży ajurwedyjskich.
  3. Następnie nauka na konsultanta ajurwedy (Ayurveda Consultant Level 1 oraz Ayurveda Consultant Level 2) u boku lekarza ajurwedyjskiego Dr Shivani Sood, która prowadzi wraz z mężem (Dr Mahesh Kumar) klinikę w Indiach “Shivani Ayurveda”. 
  4. Kolejnym moim krokiem było ukończenie kolejnego stopnia “wtajemniczenia”  u Dr Mahesha i dzięki temu jestem terapeutą ajurwedyjskim ze specjalizacją Terapii punktów MARMA.

Oczywiście to tylko część mojej drogi… i coś mi mówi, że to  jeszcze nie koniec… jak się pewnie domyślasz apetyt rośnie w miarę jedzenia…

 

Jeśli masz ochotę poznać ajurwedę, sprawdzić jak może Cię wesprzeć, jeśli chcesz skorzystać z konsultacji, masaży lub terapii ajurwedyjskich to ZAPRASZAM Cię do kontaktu ze mną.

Beata